O MNIE

Szkolenia i rozwój z pasją

“Inspiracja, energia, nowe umiejętności podczas jednego szkolenia ze mną”

Nazywam się Aleksandra Necel-Kozioł z pasji do odkrywania u innych ukrytego potencjału oraz inspirowania ich do działania powstał mój autorski pomysł na projekt rozwojowo-szkoleniowy „Business& Passion”

Opowiem Wam pewną historię.

Już jako dziecko wykazywałam pewne cechy osobowości, które nie tak powszechnie występowały u innych dzieci, a mnie pozwalały wyróżnić się z tłumu. To co mnie charakteryzowało już od najmłodszych lat to upór i determinacja. To co sobie postanowiłam realizowałam. Gdybym wtedy wiedziała, że można pracować na sali trenerskiej to pewnie bym tym trenerem wcześniej została, jednak moja droga przebiegła zupełnie inaczej. ..
Ponieważ odkąd pamiętam pragnęłam pracować, zaczęłam dosyć wcześnie zarabiać własne pieniądze. Mam za sobą ponad 10 lat pracy zawodowej, w trakcie której kilkukrotnie zmieniałam zajmowane stanowiska, śmiało mogę powiedzieć, że nie z jednego pieca chleb jadłam. To wszystko pozwoliło mi uzyskać bogate i różnorodne doświadczenie. To co było wspólnym elementem w każdej z wykonywanych przeze mnie prac to sprzedaż i kontakt z ludźmi. Potrzeba rozwoju, wcześniejsze dokonania, konsekwentne działanie, a także determinacja, zaowocowały rozpoczęciem prowadzenia własnego biznesu w branży Spa & Beauty, gdzie szlifowałam swoje umiejętności liderskie i trenerskie szkoląc pracowników ze sprzedaży i obsługi klienta. Zajmowałam się marketingiem i prowadziłam warsztaty dla kursantów, wykonywałam zabiegi z zakresu Spa&Wellness. Za zawodu jestem fizjoterapeutą, ukończyłam też szkołę kosmetyczną. Stworzyłam swój autorski program rozwoju i promocji biznesu dla małych przedsiębiorców. To był mój pierwszy biznes, który zbudowałam sama praktycznie od zera nie mając wcześniej doświadczenia w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Robiłam jak umiałam ucząc się na każdym błędzie i wyciągając wnioski. Po kilku latach postanowiłam powierzyć biznes zaufanej dziewczynie. To było dla mnie niezwykle cenne doświadczenie.

Kompetencje jakie zdobyłam przez lata pracy dla różnych branż, mogłam następnie wykorzystać pracując dla sektora farmaceutycznego jako reprezentant medyczny.
W trakcie trwania tego całego procesu zaczęłam zadawać sobie kluczowe pytanie, co bym chciała robić gdybym nie musiała pracować… .

Tak o to zostałam certyfikowanym trenerem biznesu.,a także dyplomowaną osobistą stylistką. Prowadzę szkolenia dla salonów Beauty Spa&Wellness, organizuję szkolenia dla masażystów i kosmetyczek, a także pasjonatów masażu. Stworzyłam też kurs z zakresu stylizacji ubioru i mody. Publikuję też artykuły dla “Zwierciadła”. Żeby jeszcze bardziej poznać sztukę masażu odbyłam podróż do Krainy Masażu czyli magnetycznych Chin uznawanych za prekursora tej dziedziny. W swoich zawodowych podróżach zahaczyłam też o Tajlandię, gdzie odkryłam tajskie maści, które sprawiają, że masaż nabiera nowego znaczenia. Podczas szkoleń dla przyszłych masażystów i terapeutów SPA  dzielę się swoim doświadczeniem, nie tylko wiedzą akademicką wyniesioną ze studiów, ale przede wszystkim tym co nastąpiło po tym, kiedy to prowadziłam własne centrum SPA. Jestem przekonana, że jako osoba z talentami takimi jak: wizjoner, aktywator, maksymalista oraz odkrywca wg. Testu Gallupa- Clifton StrengthsFinder mogę dorzucić przysłowiową cegiełkę do Twojego rozwoju lub też Twojej firmy. Dzięki umiejętności: wprowadzania myśli w czyn, dostrzegania z pozoru niewidzialnych związków pomiędzy zjawiskami, wizji przyszłości i tak istotnej do nauczania innych koncentracji na silnych stronach osób lub zespołów, posiadam unikatowy zestaw cech, tak bardzo przydatnych do prowadzenia efektywnych szkoleń.

Masz pytania? napisz do mnie

>

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.